Masz więcej niż jedno mieszkanie?

Rozliczaj i kontroluj w jednym miejscu rachunki ze wszystkich wynajmowanych mieszkań. Monitoruj, kontroluj i opłacaj online. Nie trać czasu na rachunki!

Wypróbuj teraz!

Masz na głowie rachunki za prąd, czynsz i wiele innych, z różnych mieszkań?

Nie pamiętasz terminów, zajmuje Ci to dużo czasu?

Odzyskaj kontrolę i nie trać czasu na rachunki!


Dodaj dostawców z każdego mieszkania

Po zarejestrowaniu wybierasz dostawców, których rachunki chcesz opłacać i kontrolować w PayAppce. Możesz wskazać każdego dostawcę – popularnych dostawców energii i internetu, ale też wspólnotę mieszkaniową czy urząd.

Rachunki ze wszystkich mieszkań w jednym miejscu

PayAppka zapamiętuje dostępy do Twoich dostawców, dzięki czemu nie musisz ich pamiętać. Wszystkie opłacone, bądź oczekujące na zapłatę zobowiązania wobec wybranych przez Ciebie dostawców, widzisz w jednym miejscu.

Filtruj opłaty według lokalizacji

Dzięki precyzyjnym informacjom w aplikacji i powiadomieniom, dokładnie wiesz, ile wydajesz na poszczególne usługi i lokalizacje. Dzięki etykietom, możesz filtrować opłaty po lokalizacjach, typach wydatków i wielu innych wybranych przez Ciebie informacjach!

Wszystkie faktury opłacasz jednym kliknięciem

Wskazujesz, które rachunki chcesz opłacić i robisz to dosłownie jednym kliknięciem!

Decydujesz kiedy płacisz

Możesz ustawić automatyczne płatności z zapisanej karty lub dokonać płatności jednym kliknięciem!

Przekazuj rachunki do najemców

Chcesz, żeby najemcy samodzielnie płacili za rachunki? Możesz łatwo ustawić przekazywanie opłat do dowolnej osoby! Aktualną informację o tym, czy rachunek został opłacony, znajdziesz w aplikacji.

Jak dbamy
o bezpieczeństwo?

Wybór należy do Ciebie

To Ty decydujesz, do jakich informacji udzielasz dostępu. Możesz dać aplikacji dostęp do skrzynki e-mail lub systemu dostawcy (eBOK).

Pełna prywatność

Nigdy nie skanujemy ani nie pobieramy informacji innych, niż dotyczące Twoich opłat. Filtrujemy jedynie te dane, które są niezbędne do płatności.

Cyberbezpieczeństwo

Regularnie przechodzimy testy bezpieczeństwa, aby zapewnić jego najwyższy poziom.

Używam PayAppki bo mega pomaga mi w płatnościach związanych z moimi nieruchomościami.

Piotr, właściciel trzech mieszkań na wynajem

Mam cały zestaw płatności związanych ze szkołą i zajęciami dodatkowymi moich dzieci. Co miesiąc traciłam co najmniej kilka godzin na rachunki, a mimo to kilka razy zdarzyło się czegoś nie zapłacić. Teraz poświęcam na to mniej czasu i o niczym nie zapominam. Polecam wszystkim rodzicom!

Joanna, mama trójki dzieci

PayAppkę poleciła mi koleżanka, która tak jak ja, pomaga rodzicom w finansach. Teraz płacę swoje oraz rodziców rachunki z jednego miejsca. Rodzice przestali chodzić na pocztę, co zawsze było dla nich bardzo problematyczne i kosztowne.

Marzena, opiekuje się finansami swoich rodziców

Powiem tak, to działa świetnie! Nie musze już co miesiąc wyszukiwać i wklepywać z historii rachunku tych wszystkich płatności tylko pojawiają się automatycznie, gotowe do opłacenia.

Jerzy, właściciel małego sklepiku


Odzyskaj kontrolę nad rachunkami!

wypróbuj teraz

Ta strona korzysta z plików cookies.