Piętnaście tysięcy klientów jest już z nami!

5/18/2020
Kobieta z psem w imprezowych czapeczkach

Kiedy 8 miesięcy temu świętowaliśmy uruchomienie PayAppki pod skrzydłami ING, nie przypuszczaliśmy, że tak szybko przyjdzie nam cieszyć się kolejnymi sukcesami. Trzy miesiące temu usługa świętowała 10 tysięcy użytkowników a teraz jest nas już 15 tysięcy. To dobry czas, by spojrzeć wstecz i podsumować najciekawsze rozwiązania, jakie w tym czasie wprowadziliśmy.

PayAppka to rozwiązanie automatycznie agregujące rachunki w jednym miejscu, co pozwala na łatwe monitorowanie i zarządzanie cyklicznymi opłatami przez użytkownika. Integracja z bramką płatniczą imoje pozwala klientom opłacać swoje zobowiązania on-line: kartą, BLIK-iem lub szybkim transferem. PayAppka to pierwszy taki serwis w Polsce, z którego korzystać mogą klienci wszystkich banków - nie tylko ING.

Użytkownicy PayAppki oszczędzają czas

Nikt nie chce tracić czasu na przepisywanie danych do przelewu czy szukanie papierowych faktur. Chcemy więc poprawiać doświadczenia naszych użytkowników i zachęcać do przenoszenia finansów gospodarstwa domowego do sieci. Dlatego nieustannie wdrażamy nowe funkcje.

Oto mały przegląd najciekawszych z nich:

Potwierdzenia płatności dostępne bezpośrednio w serwisie, które pozwalają na otrzymanie dokumentu poświadczającego realizację transakcji na platformie.

Logowanie przez media społecznościowe – klient może połączyć swój profil na portalach Facebook, Google, AppleId lub 1login od WP z kontem na PayAppce, co ułatwia i przyspiesza rejestrację i logowanie.

Funkcja “przeciągnij i upuść” rachunek – przyspiesza proces dodawania opłat i ogranicza go do dwóch kliknięć.

Inteligentne dodawanie dostawców pozwalające na pobranie wszystkich opłat od dostawców, którzy wysyłają faktury drogą mailową w sposób w pełni automatyczny, bezpieczny i szybki. Użytkownik jedynie podpina skrzynkę e-mail, na którą przychodzą opłaty.

Historia płatności to udostępniona na profilu klienta platformy zakładka, pozwalająca na łatwy przegląd dotychczas opłaconych na platformie faktur. W połączeniu z potwierdzeniami płatności kategoria ta pozwala na dokładne katalogowanie swoich wydatków.

Wydzielanie subkont wewnątrz jednego konta w eBOKu to opcja, którą docenią osoby, posiadające na przykład dwa adresy podpięte pod jedno konto w systemie dostawcy – pozwoli to na łatwe rozróżnianie opłat dotyczących poszczególnych adresów, a faktury pobierane w plikach PDF z systemu dostawcy pozwalają również na przegląd wszelkich szczegółów płatności.

Dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli płatności z Twisto

Od kilku miesięcy nasi klienci mogą opłacać swoje rachunki z terminem płatności wydłużonym do 30 dni. Nie trzeba zakładać konta na nieznanych stronach, podawać numeru telefonu ani wypełniać zbędnych formularzy. Z Twisto Pay w PayAppce korzysta się intuicyjnie i szybko. Metoda płatności Twisto

Polecaj i Zarabiaj - PayAppka opłaci Twoje rachunki

Niesłabnącą popularnością cieszy się program poleceń, w którym każdy może zdobyć 330 złotych na swoje rachunki. Od 16 października 2019 roku nasi klienci wykorzystali prawie 10 tysięcy kuponów promocyjnych, a dzięki zaproszeniu dołączyło do nas ponad 5 tysięcy nowych użytkowników. Kolejni jeszcze chętniej korzystają z kuponów i programu poleceń. Kupony promocyjne

Udział w akcji ING Banku Śląskiego zachęcającej do pomocy bliskim w bankowaniu z domu podczas pandemii

PayAppka ułatwia zdalne realizowanie cyklicznych płatności, dlatego z dumą przyłączyliśmy się do akcji ING #zdalnidopomocy. W akcji #zdalnidopomocy ING zachęca do wspierania tych, którzy gorzej odnajdują się w internetowej rzeczywistości. Podpowiada jak nauczyć ich bankować online, zrobić zakupy w internecie czy zainstalować aplikację. Do udziału w akcji zachęcają Młodzi Zdalni, którzy świetnie radzą sobie w warunkach online i podpowiadają jak nauczyć tych mniej zdalnych ogarniać świat online.

Nie możemy pozostawić tego bez szczególnych podziękowań dla wszystkich osób korzystających z PayAppki. To Wasze aktywne korzystanie z serwisu sprawia, że wciąż chcemy się rozwijać i doskonalić platformę, a lawinowo rosnąca liczba użytkowników utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy, ma realną wartość. Serdecznie dziękujemy za powierzone nam zaufanie.

Wznieśmy toast za kolejne piętnaście tysięcy!

Polecamy na blogu

9 najlepszych aplikacji, dzięki którym oszczędzisz pieniądze

Kobieta korzysta na smartfonie z aplikacji do oszczędzania pieniędzy
Z tego artykułu dowiesz się jak oszczędzać pieniądze korzystając z ogólnodostępnych aplikacji. Cashback, kupon, dedykowana promocja to wszystko sposoby na obniżenie swoich wydatków, dostępne w dziewięciu wymienionych aplikacjach.
1/17/2022

Porady/wskazówki - wszystko co musi widzieć osoba wynajmująca jedno/dwa mieszkania

Mężczyzna korzysta z laptopa
Z tego artykułu uzyskasz przydatne wskazówki oraz porady, o których powinna wiedzieć osoba wynajmująca jedno/dwa mieszkania.
8/11/2021

Podwyżki cen mediów w 2021 – sprawdź o ile wzrosną bieżące opłaty za prąd, gaz i wywóz śmieci

Podlewanie kwiatów
Ceny prądu dla gospodarstw domowych, ale także osób prowadzących własną działalność gospodarczą to co roku temat rozpalający spore emocje. Nic w tym dziwnego, ponieważ każdy z nas boleśnie odczuwa wzrost bieżących opłat za media, który w wielu przypadkach wynosi w skali roku nawet kilkanaście procent.
5/25/2021

Rachunek za gaz – od czego zależy cena gazu i co się na nią składa

Kawiarka
Zużycie surowca to główny wyznacznik tego, jakie fundusze trzeba przeznaczyć na rachunek za gaz w skali bieżącej i rocznej. Jednak nie tylko – dzisiaj przyjrzymy się dokładnie temu, od czego zależy wysokość opłaty za gaz.
1/26/2021

Mieszkanie bezczynszowe czy czynszowe – wady i zalety

Ludzie na balkonie
Szukając nowego mieszkania, zazwyczaj określamy jaki chcemy mieć metraż, ile pokoi, w jakiej dzielnicy i w końcu czy interesuje nas oferta z rynku pierwotnego czy wtórnego. Do tej listy ważnych pytań warto dodać jeszcze jedno – mieszkanie bezczynszowe czy czynszowe.
1/26/2021

Czy opłaca się stosować żarówki LED? Ile prądu zużywa żarówka?

Żarówki
W nowym budownictwie lub przy okazji remontów starszych domów, coraz częściej stosuje się system oświetlenia LED, jako alternatywę dla tradycyjnych żarówek żarowych lub świetlówek. Sprawdź, ile godzin może świecić tradycyjna żarówka i dowiedz się, jak wypada to w zestawieniu z oświetleniem LED.
1/20/2021

Wykopanie własnej studni - czy to sposób na realne oszczędności wody?

Dziecko z wężem ogrodowym
Od czego zacząć, jakie są możliwe opcje, ile to kosztuje? Przede wszystkim, czy to się opłaca? Na te pytania odpowiedź znajdziesz w naszym dzisiejszym artykule.
1/20/2021

Podlicznik wody ogrodowej – jak tanio podlewać ogród?

Dzieci w goglach do nurkowania
Przydomowy ogród tworzymy z myślą, że będzie to estetyczne miejsce, z którego będziemy korzystać przez wiele lat. Co zrobić, żeby utrzymanie pięknego ogrodu zbyt mocno nie obciążyło naszego portfela?
1/20/2021

Operat szacunkowy mieszkania, domu, działki – co to jest?

Wieszanie obrazu
Wnioskując o kredyt hipoteczny z pewnością spotkaliśmy się z pojęciem operatu szacunkowego – co to jest i na czym to polega? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszym artykule.
1/20/2021

Najem okazjonalny – umowa oraz wzór wynajmu okazjonalnego

Ludzie na kanapie w trakcie przeprowadzki
W polskim systemie prawnym funkcjonują umowy, których treść co do zasady ma wzmacniać ochronę jednej ze stron. Nie inaczej jest w przypadku rynku nieruchomości oraz wszelkich czynności, które się na tej płaszczyźnie odbywają.
1/20/2021

Odzyskaj kontrolę nad rachunkami!

wypróbuj teraz

Ta strona korzysta z plików cookies.