JAK TO DZIAŁA?
Wskaż swoich dostawców
Wybierz, które faktury chcesz opłacać przez PayAppke. Wskazać możesz każdego dostawcę – od dostawców gazu, telewizji i internetu po wspólnotę mieszkaniową, przedszkole czy klub fitness.
JAK TO DZIAŁA
Wszystko masz pod kontrolą
Wszystkie opłacone czy oczekujące na zapłatę zobowiązania wobec swoich dostawców, widzisz w jednym miejscu. Zatem aplikacja przypomni Ci – smsem, mailem lub pushem – o nadchodzących płatnościach.
JAK TO DZIAŁA?
Wszystkie faktury opłacasz jednym kliknięciem
Kartą, BLIKiem, szybkim przelewem, a nawet Twisto – to Ty decydujesz, kiedy i w jaki sposób uregulujesz należności. Wskazujesz, które rachunki chcesz opłacić i robisz to dosłownie jednym kliknięciem!
APLIKACJA
Korzystasz, jak chcesz
Miej wsystkie informacje o swoich rachunkach zawsze pod ręką! Korzystaj z PayAppki w przeglądarce lub pobierz aplikację mobilną
Opinie użytkowników
Używam PayAppki bo mega pomaga mi w płatnościach związanych z moimi nieruchomościami.
Piotr,
właściciel trzech mieszkań na wynajem.
PayAppkę poleciła mi koleżanka, która tak jak ja, pomaga rodzicom w finansach. Teraz płacę swoje oraz rodziców rachunki z jednego miejsca. Rodzice przestali chodzić na pocztę, co zawsze było dla nich bardzo problematyczne i kosztowne.
Marzena,
opiekuje się finansami swoich rodziców.
Powiem tak, to działa świetnie! Nie musze już co miesiąc wyszukiwać i wklepywać z historii rachunku tych wszystkich płatności tylko pojawiają się automatycznie, gotowe do opłacenia.
Jerzy,
właściciel małego sklepiku.
Odzyskaj kontrolę nad rachunkami!
Ta strona korzysta z plików cookies.